• Základní informace

Kromě relaxace a odpočinku po vyučování a obědě je plán zaměřen na rozvíjení pohybových a tělesných dovedností formou kolektivních činností a her.
    Každý týden obsahuje různé činnosti literární, výtvarné,hudební, pracovní,společensko-vědné,dopravní a pohybové. Velký důraz je kladen na pobyt venku, a to na školním hřišti, zahradě, nebo v blízkém lese v okolí školy.
    Dle časových možností taky navštěvujeme místní knihovnu.

Aktuality a novinky ze školní družiny naleznete v rubrice aktuality naší školy.

Tématické plány

Tématický plán 1. oddělení

„Dobrodružný rok se skřítkem Medovníčkem“

Přeneseme se do říše zvířat a lesních skřítků. Seznámíme se s životem včel, lesních zvířat, ale hlavně s knižním hrdinou skřítkem Medovníčkem. Poznáme jeho přátele z říše lesních skřítků i lidí. Společně si vyrobíme Včelí deníčky, do kterých budeme každý měsíc zaznamenávat průběh našeho putování s kamarádem Medovníčkem.

Přečtěte si více zde .

Tématický plán 2. oddělení

„Letem světem“

Poznáváme svět a země kolem nás.

Přečtěte si více zde .

V letošním školním roce 2021/2022 má školní družinu kapacitu 50 dětí z 1.-5.třídy.
Provoz školní družiny je dán vnitřní řádem zájmového vzdělávání - školní družiny (ŠD).
Jeho plné znění naleznete zde .

Činnost školní družiny

Pondělí - Pátek