Vybavení školky

MŠ u Křížů 2 je dvoutřídní, vybudovaná v atypických prostorách bývalého rodinného domu:

Přízemí
třída 1.oddělení, šatny pro 1. a 2. oddělení,sociální zařízení, výdejna stravy,šatna zaměstnanců
1.patro
třída 2.oddělení, sociální zařízení, ředitelna

Během letních prázdnin 2006 byla provedena velká rekonstrukce budovy, při které byla vybudována nová část třídy díky zastřešení nevyužité terasy v 1.patře. Zároveň bylo nově vytvořeno sociální zařízení odpovídající zvýšenému počtu dětí v MŠ. Velkou výhodou je školní zahrada s dřevěným mobiliářem, kde děti tráví většinu pobytu venku - v roce 2021/2022 v projektu Přírodní zahrady přibyly nové prvky v přírodním stylu.

Druhá část rekonstrukce MŠ proběhla během léta 2007 – původní kuchyně, kde se připravovalo jídlo pro MŠ i ZŠ, se vybudovala moderní výdejna stravy a také vznikla nová místnost, kde byla zařízena šatna pro děti z 1.oddělení.

Vybavení tříd se v posledních letech velmi zlepšilo - výměna nábytku, audiovizuální techniky, didaktických pomůcek.

Od šk.roku 2021/2022 jsou obě třídy s plným odpoledním provozem. Výzdoba školky je prováděna výhradně výrobky dětí, zaměřujeme se na přírodní materiály.

Aktualizováno: 20.04.2023